Hayalinizdeki dugunu Hayalinizde birakmayin bizi arayin....

Hakkımızda

Salonumuz zengin, nefis dekoru, tecrübeli seçkin uzman personel ve kaliteli servisi, en iyi program sanatçı kadrosu, üstün özverili hizmet anlayışı ile nezih bir atmosfer içinde ekonomik fiyatlarla! Nişan - düğün - sünnet davetlerinde, her türlü özel günlerinizde, kokteyl toplantılarınızda sizlere hizmet vermekteyiz.

TAYLAN Düğün Salonu;

hizmetlerinde her alanda olduğu gibi hijyen ve sağlık kurallarının önemli olduğunun bilincinde olan titiz hizmetleri ile Rhein Main bölgesinde ismi en fazla anılan ve örnek alınan bir kurum haline gelmeyi amaç edinerek yola çıkmıştır.

En iyi hizmeti sunar,

Her zaman daha mükemmele ulaşmayı ve en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinerek, meslek kalitesinin yükseltilmesi alanında ilklere imza atmıştır.

Kaliteli aile ortamı sunar,

Yeni bir yaşama merhaba diyen çiftlerimizin, hayatlarında sadece bir kez yaşayabilecekleri en önemli günlerinde, onların mutluluklarının sıradan bir şey olmadığının her zaman bilincinde olan Taylan Düğün Salonu, onları müşteri olarak değil, Taylan ailesinin bir parçası ve misafiri olarak görür.

Kaliteye imzamızı atariz,

Bizim temel ilkemiz, öncelikle, verdiğimiz her hizmetin A 'dan Z 'ye kişiye özel olmasıdır. Çünkü, bizim için siz en kıymetlimizsiniz. Bu büyük günün sizin ve sevdikleiniz için en muhteşem, en romantik, en büyüleyici, en masalsı  olması çok  önemlidir. Önemli olan tek şey, size hayatınızın, sürprizlerle renklenmiş, ince ayrıntıları asla unutulmamış, çok profesyonel ama bir o kadarda doğal, en mutlu gününü yaratmak ve yaşatmaktır.

 

 

2017  Taylan-Dügün Salonu  Rollschuhbahn  skatecenter
logotype
free joomla templates